Full Metal Panic! [フルメタル・パニック!]

Full Metal Panic! [フルメタル・パニック!]

HozzászólásSzerző: Emiya » 2009.01.08. 21:01

Na, ez egy elég vicces anime. Magyarországon hála Istennek, meg lehet venni eredeti DVD-n szinte bárhol, és ami mellette szól: a magyar szinkron nagyon jó lett.
Történet: Sousuke Sagara a Mithril nevű titkos katonai szervezet egyik tagja. Két társával – Kurtz Weberrel és Melissa Maoval – együtt különös feladatot bíznak rá. Egy Chidori Kaname nevű gimnazista lányt kell megvédeni, ugyanis valamilyen oknál fogva a KGB el akarja rabolni. Sousuke számára teljesen ismeretlen a civilek élete, ezért nagyon sok banális dolgot követ el, és elképesztően feltűnő módon látja el a nem is olyan gyámoltalan célszemély védelmét.

További sorozatok:
-Full Metal Panic!
-Full Metal Panic? Fumoffu
-Full Metal Panic! The Second Raid


Van még egy Full Metal Panic! The Second Raid TSR OVA, mely a The Second Raid-ból sajnos kimaradt poénokért kárpótol. A rész Tessa egy napját mutatja be, ahogy este kissé félálomban, kissé alkohol hatása alatt elkóborol a hajón, elveszíti a kedvenc maciját (ami épp egy Bonta-kun, a Fumoffu-ból) és belefut Sosuke-ba. Másnap pedig elkezdi keresni az elveszett macit, bejárva a hajót, és néhány érdekes dologra is fény derül.

Kép
Kaname és Tessa
I am Viral, the Human Eradication Army, Far East Branch Commanding Officer [私はヴィラル人間の絶滅の軍隊、極東の枝指令官である]
Occupation: Vice Commander/Warrior/Team Dai-Gurren Member
Avatar
Emiya
 
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.01.05. 20:53
Tartózkodási hely: III. kerület

Re: Full Metal Panic! [フルメタル・パニック!]

HozzászólásSzerző: Aizen » 2009.03.14. 10:44

Nekem a Full Metal Panic? Fumoffu tetszik a legjobban. Abban rengeteg vicc van. Bár mondjuk én a sima Full Metal Panic-ot is szeretem. Tervezem, hogy a Fumoffu-s díszdobozt megveszem.
Avatar
Aizen
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009.03.13. 18:25
Tartózkodási hely: Las Noches

Re: Full Metal Panic! [フルメタル・パニック!]

HozzászólásSzerző: Kardfogu » 2009.08.14. 23:18

Verhetetlen ^^
Személyes kedvenceim egyike, a Fumoffun magam is szakadtam...
Spoiler
Én vagyok az apád!
Avatar
Kardfogu
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.08.14. 22:35
Tartózkodási hely: Mezőtúr Metropolis


Vissza: Anime

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron